Komunikaty

07-01-2019

informacja w sprawie wód opadowych

» czytaj więcej «

17-09-2018

Przeprowadzenie odpowietrzenia instalacji grzewczej.

Spółdzielnia Mieszkaniowa "WIELKOPOLANKA" informuje, że w związku z planowanym uruchomieniem ogrzewania napełnione zostają wszystkie instalacje grzewcze. Prosimy o nastawienie zaworów grzejnikowych na maksymalną wartość. Czynność ta pozwoli na skuteczne odpowietrzenie instalacji. 

» czytaj więcej «

21-03-2018

Montaż światłowodów na Dolinie.

 W dniu jutrzejszym tj. 22.03.2018 r. Na lokalizacji Dolina 5-8, rozpocznie się montaż instalacji światłowodowej przez INEA S.A.

» czytaj więcej «

12-03-2018

Wymiana wodomierzy, podzielników i liczników ciepła.

Spółdzielnia Mieszkaniowa „WIELKOPOLANKA” informuje, że w terminie od 19 marca 2018r. do 10 czerwca 2018r. przeprowadzona będzie wymiana wodomierzy, podzielników i liczników ciepła lokali będących w zasobach Spółdzielni.  Wodomierze i podzielniki ciepła będą wymieniane w dwóch niezależnych terminach. Komunikaty informujące o dacie wymiany będą zamieszczone przez firmy Ista oraz Techem na drzwiach wejściowych do klatek schodowych.
Prosimy o udostępnienie lokali zgodnie z zamieszczanymi komunikatami.

» czytaj więcej «

22-01-2018

Opłata korespondencyjna

Spółdzielnia Mieszkaniowa "Wielkopolanka" informuje, że z dniem 1 maja 2018 roku wprowadzona zostanie opłata korespondencyjna. Opłata dotyczy osoby, której przysługuje prawo do lokalu mieszkalnego (użytkowego, miejsca postojowego, garażu) wchodzących w skład zasobów Spółdzielni, a która to wykazała Spółdzielni adres do doręczeń inny niż adres przysługującego jej w zasobach Spółdzielni lokalu.
W załączeniu treść Uchwały.

» czytaj więcej «

25-10-2017

Zmiana stawki odpisu na fundusz remontowy

Spółdzielnia Mieszkaniowa Wielkopolanka informuje, iż z dniem 1 lutego 2018 roku ulegną zmianie stawki odpisu na fundusz remontowy dla lokalizacji:
- ul. Konfederacka 9,11
- ul. Czapla 21
 

» czytaj więcej «

18-11-2016

Budowa masztu telefonii komórkowej na budynku Uniwersytetu Medycznego przy ul. Wilczak 12A

Spółdzielnia Mieszkaniowa "Wielkopolanka" zawiadamia, że nie została poinformowana o budowie masztu anteny telefonii komórkowej na budynku Uniwersytetu Medycznego znajdującego się przy ul. Wilczak 12A w Poznaniu.

» czytaj więcej «

22-09-2016

Zmiana stawki odpisu na fundusz remontowy

Spółdzielnia Mieszkaniowa Wielkopolanka informuje, iż z dniem 1 stycznia 2017 roku ulegną zmianie stawki odpisu na fundusz remontowy dla lokalizacji: Dolina, Naramowicka, Os. Na Murawie, Dalemińska, Mołdawska, Morawska.   

» czytaj więcej «


Korzystając z tej strony, wyrażasz automatycznie zgodę na zapis lub wykorzystanie plików cookies. Twoja przeglądarka internetowa umożliwia Ci zarządzanie ustawieniami tych plików. Jeśli nie chcesz, by ta informacja wyświetliła się ponownie, kliknij "zgadzam się".