Aktualności

18-09-2009

Dachy, balkony, śmietniki - zdjęcia.

Prace remontowe prowadzone w tym roku przez SM Wielkopolanka nie dotyczą tylko balkonów. Malowane są również klatki schodowe, reperowane dachy i tarasy oraz zamykane śmietniki.

W blokach przy ulicy Rocha zostały wymalowane wszystkie klatki schodowe. W miesiącu październiku remontowane będą podbitki dachowe oraz wymieniona zostanie część kanalizacji.
Z kolei w budynku przy Żniwnej trwa malowanie klatek schodowych, a na początku października rozpocznie się malowanie czterech klatek schodowych przy ulicy Szamarzewskiego.
Ponadto szereg prac jest realizowanych przy Dolinie. Cała lokalizacja została zabezpieczona przed ptakami. Remontowana są również tarasy i część dachu. Ruszył także remont balkonów i elewacji w budynkach spółdzielni przy ulicy Umińskiego.
 

Rozpoczął się również proces zamykania śmietników. Na razie zamknięto po jednym śmietniku Na Murawie i Naramowckiej oraz trzy śmietniki na Rocha.

 

ZDJĘCIA Z PROWADZONYCH PRAC

os. Na Murawie - balkony po remoncie.


 

os. Na Murawie - zamknięty śmietnik.

ul. Umińskiego - remonty balkonów.

 

 

« powrót


Korzystając z tej strony, wyrażasz automatycznie zgodę na zapis lub wykorzystanie plików cookies. Twoja przeglądarka internetowa umożliwia Ci zarządzanie ustawieniami tych plików. Jeśli nie chcesz, by ta informacja wyświetliła się ponownie, kliknij "zgadzam się".