Aktualności

24-09-2021

Ogłoszenie ws. anonimów dot. planów budowy miejsc parkingowych przy ul. św. Rocha 19 w Poznaniu

Szanowni Państwo,

w ostatnim czasie anonimowa grupa osób (podpisująca się jako „Sąsiedzi”) zaczęła rozpowszechniać anonimy zawierające fałszywe informacje dotyczące planów budowy miejsc parkingowych przy ul. św. Rocha 19 w Poznaniu. Osoby te usiłują wprowadzić Państwa w błąd, nie odważając się przy tym na ujawnienie swojej tożsamości. W celu przeciwdziałania próbom manipulacji wyjaśniamy, że:
 
1.Propozycja budowy nowych miejsc parkingowych powstała w związku ze zgłaszanym przez mieszkańców zapotrzebowaniem, a nie planami „dogęszczenia osiedla”.
2.Decyzja w sprawie budowy miejsc parkingowych zostanie podjęta przez mieszkańców. Władze Spółdzielni nie zajmują stanowiska w tej sprawie. Nowe miejsca postojowe nie powstaną, jeśli taka będzie decyzja mieszkańców.
3.Aktualnie nie jest przeprowadzane referendum lecz konsultacje społeczne – nawet 
w tak prostej kwestii anonimowi „Sąsiedzi” wprowadzają Państwa w błąd.
 
Niniejszy komunikat motywowany jest tym, by mogli Państwo swobodnie zająć stanowisko w sprawie budowy miejsc postojowych w oparciu o rzetelne informacje, a nie wprowadzające w błąd anonimy.
 
Z poważaniem
Zarząd SM „Wielkopolanka”

« powrót


Korzystając z tej strony, wyrażasz automatycznie zgodę na zapis lub wykorzystanie plików cookies. Twoja przeglądarka internetowa umożliwia Ci zarządzanie ustawieniami tych plików. Jeśli nie chcesz, by ta informacja wyświetliła się ponownie, kliknij "zgadzam się".