Aktualności

16-03-2022

Komunikat dotyczący zmian w Zarządzie Spółdzielni

Uprzejmie informujemy o złożeniu w dniu 10 marca 2022 r. na posiedzeniu Rady Nadzorczej rezygnacji z pełnionej funkcji Zastępcy Prezesa Zarządu naszej Spółdzielni przez Pana Grzegorza Maćkowiaka.

Powodem złożenia rezygnacji było ubieganie się przez Pana Prezesa o stanowisko Członka Zarządu Poznańskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Poznaniu. Powołanie na stanowisko Członka Zarządu PSM nastąpiło ze skutkiem od dnia 1 kwietnia 2022 r.

Wyrażamy podziękowanie Panu Prezesowi za wieloletnią, owocną pracę, życząc satysfakcji z wykonywanych obowiązków na rzecz bratniej Spółdzielni Mieszkaniowej.
 
Jednocześnie informujemy, że w miejsce ustępującego Członka Zarządu w skład Zarządu Spółdzielni Mieszkaniowej Wielkopolanka Rada Nadzorcza powołała Panią Marię Okarma dotychczasową Główna Księgową.
 
Rada Nadzorcza
Spółdzielni Mieszkaniowej Wielkopolanka
w Poznaniu

 

« powrót


Korzystając z tej strony, wyrażasz automatycznie zgodę na zapis lub wykorzystanie plików cookies. Twoja przeglądarka internetowa umożliwia Ci zarządzanie ustawieniami tych plików. Jeśli nie chcesz, by ta informacja wyświetliła się ponownie, kliknij "zgadzam się".