Aktualności

12-08-2022

Walne Zgromadzenie w dniu 05.09.2022r. – Wybory do Rady Nadzorczej – kadencja 2022-2025

Szanowni Państwo,

dnia 26 lipca 2022 r. w Dzienniku Ustaw została ogłoszona ustawa z dnia 7 lipca 2022 r. o zmianie niektórych ustaw w zakresie sposobu finansowania programów mieszkaniowych. Ustawą tą uchylone zostały szczególne przepisy wprowadzone w związku z pandemią COVID-19, dotyczące zwoływania walnych zgromadzeń w spółdzielniach mieszkaniowych, a także przedłużające kadencję rady nadzorczej spółdzielni. 
 
Zgodnie z tymi zasadami termin zwołania walnego zgromadzenia został przedłużony o 6 tygodni od czasu odwołania stanu epidemii albo stanu zagrożenia epidemicznego i do tego momentu ulegała przedłużeniu kadencja rady nadzorczej. Oznacza to, że od dnia 6 września 2022 r., nie będzie już szczególnych regulacji w przedmiocie zwoływania walnych zgromadzeń w czasie pandemii COVID-19. 
 
Z uwagi na to, że głosowanie na piśmie przeprowadzone 27 czerwca 2022 r. uniemożliwiało prezentację kandydatów do Rady Nadzorczej wybory do Rady Nadzorczej Spółdzielni Mieszkaniowej „Wielkopolanka” zostały odłożone do czasu zmiany sytuacji. Na skutek uchwalenia ww. ustawy konieczne jest przeprowadzenie wyborów do Rady Nadzorczej.
 
W związku z powyższym Zarząd podjął decyzję o zwołaniu Walnego Zgromadzenia Spółdzielni Mieszkaniowej „Wielkopolanka” w formie stacjonarnej, celem wyboru członków Rady Nadzorczej Spółdzielni. Kadencja dotychczasowej Rady kończy się bowiem w 2022 r. 
 
Walne Zgromadzenie odbędzie się w dniu 5 września 2022 r. o godz. 18.00 w auli nr 21 Wydziału Nauk Geograficznych ul. Krygowskiego 10 (Morasko).
 
Poniżej materiały do pobrania:
-Porządek obrad Walnego Zgromadzenia w dniu 05.09.2022r.,
-Projekt uchwały,
-Formularz zgłoszeniowy kandydata na członka Rady Nadzorczej,
-Ankieta kandydata na członka Rady Nadzorczej,
-Wzór pełnomocnictwa.
 
Z poważaniem
Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej „Wielkopolanka”
 

« powrót


Korzystając z tej strony, wyrażasz automatycznie zgodę na zapis lub wykorzystanie plików cookies. Twoja przeglądarka internetowa umożliwia Ci zarządzanie ustawieniami tych plików. Jeśli nie chcesz, by ta informacja wyświetliła się ponownie, kliknij "zgadzam się".