Aktualności

26-04-2023

Harmonogram wymiany wodomierzy i ciepłomierzy w lokalach mieszkalnych oraz użytkowych ul. Czapla, ul. Wilczak, os. Na Murawie

Spółdzielnia informuje, że w dniach od 08.05.2023 do 25.05.2023 nastąpi wymiana wodomierzy i ciepłomierzy w lokalach mieszkalnych oraz użytkowych na nieruchomościach przy ul. Czapla 21, ul. Wilczak 12, os. Na Murawie 9-13 oraz os. Na Murawie 23-31 wg poniższego harmonogramu. Wymiane będzie przeprowadzała firma TECHEM.

HARMONOGRAM

Wymiana na pozostałych nieruchomościach odbędzie się w innym terminie, prosimy o śledzenie komunikatów na stronie internetowej oraz informacji zamieszczanych na klatkach schodowych. 

Wymiana jest obowiązkowa. Prosimy o udostępnienie lokali we wskazanych terminach. W przypadku nieobecności w I terminie o II terminie wymiany będziecie Państwo informowani.

W przypadku nieobecności w I i II terminie wymiany lub stwierdzonego braku dostępu do miejsca wymiany wodomierza lub zaworu wykonawca odstąpi od wymiany do czasu usunięcie przeszkody przez użytkownika lokalu. W takich przypadkach będzie ustalany III termin za dodatkową opłatą w wysokości 40,00 zł netto+ VAT/urzadzenie.

« powrót


Korzystając z tej strony, wyrażasz automatycznie zgodę na zapis lub wykorzystanie plików cookies. Twoja przeglądarka internetowa umożliwia Ci zarządzanie ustawieniami tych plików. Jeśli nie chcesz, by ta informacja wyświetliła się ponownie, kliknij "zgadzam się".