Aktualności

24-05-2023

Harmonogram wymiany wodomierzy i ciepłomierzy w lokalach mieszkalnych oraz użytkowych ul. Mostowa 35, ul. Pamiątkowa 5

Spółdzielnia informuje, że w dniach 07.06.2023r. do 14.06.2023r. nastąpi wymiana wodomierzy i ciepłomierzy w lokalach mieszkalnych oraz użytkowych na nieruchomościach ul. Mostowa 35 oraz ul. Pamiątkowa 5 wg poniższego harmonogramu. Wymianę będzie przeprowadzała firma TECHEM.

HARMONOGRAM UL. MOSTOWA 35, UL. PAMIĄTKOWA 5
 
Wymiana na pozostałych nieruchomościach odbędzie się w innym terminie, prosimy o śledzenie komunikatów na stronie internetowej oraz informacji zamieszczanych na klatkach schodowych. 
 
Wymiana jest obowiązkowa. Prosimy o udostępnienie lokali we wskazanych terminach. W przypadku nieobecności w I terminie o II terminie wymiany będziecie Państwo informowani.
 
W przypadku nieobecności w I i II terminie wymiany lub stwierdzonego braku dostępu do miejsca wymiany wodomierza lub zaworu wykonawca odstąpi od wymiany do czasu usunięcie przeszkody przez użytkownika lokalu. W takich przypadkach będzie ustalany III termin za dodatkową opłatą w wysokości 40,00 zł netto+ VAT/urządzenie.

« powrót


Korzystając z tej strony, wyrażasz automatycznie zgodę na zapis lub wykorzystanie plików cookies. Twoja przeglądarka internetowa umożliwia Ci zarządzanie ustawieniami tych plików. Jeśli nie chcesz, by ta informacja wyświetliła się ponownie, kliknij "zgadzam się".