Aktualności

05-06-2023

Aktualizacja harmonogramu wymiany wodomierzy i ciepłomierzy w lokalach mieszkalnych oraz użytkowych ul. Leszka, ul. Witosława, ul. Sędziwoja

Spółdzielnia informuje, że nastąpiła aktualizacja harmonogramu obowiązkowej wymiany wodomierzy i ciepłomierzy w lokalach mieszkalnych oraz użytkowych na nieruchomości przy ul. Leszka 31, ul. Witosława 3, ul. Sędziwoja 4. Wymina odbędzie się 16-21 czerwca 2023r. wg poniższego harmonogramu:

HARMONOGRAM UL. LESZKA 31, UL. WITOSŁAWA 3, UL. SĘDZIWOJA

Wymiana na pozostałych nieruchomościach odbędzie się w innym terminie, prosimy o śledzenie komunikatów na stronie internetowej oraz informacji zamieszczanych na klatkach schodowych.

Wymianę będzie przeprowadzała firma ISTA/TRUSTER tel. do serwisanta 601-064-244 (kontakt w godz. 11:00 - 17:00).
 
Wymiana jest obowiązkowa. Prosimy o udostępnienie lokali we wskazanych terminach.
W przypadku nieobecności w I i II terminie wymiany lub stwierdzonego braku dostępu do miejsca wymiany wodomierza lub zaworu wykonawca odstąpi od wymiany do czasu usunięcie przeszkody przez użytkownika lokalu. W takich przypadkach będzie ustalany III termin za dodatkową opłatą w wysokości 40,00 zł netto+ VAT/urządzenie.

« powrót


Korzystając z tej strony, wyrażasz automatycznie zgodę na zapis lub wykorzystanie plików cookies. Twoja przeglądarka internetowa umożliwia Ci zarządzanie ustawieniami tych plików. Jeśli nie chcesz, by ta informacja wyświetliła się ponownie, kliknij "zgadzam się".