Aktualności

13-09-2023

Harmonogram wymiany wodomierzy i ciepłomierzy w lokalach użytkowych ul. Wojskowa 1

Spółdzielnia informuje, że w dniach 28.09.2023r. do 29.09.2023r.  w godzinach 10:00 - 16:00 nastąpi wymiana wodomierzy i ciepłomierzy w lokalach użytkowych na nieruchomościach ul. Wojskowej 1 wg poniższego harmonogramu. Wymianę będzie przeprowadzała firma TECHEM.

Wymiana jest obowiązkowa. Prosimy o udostępnienie lokali we wskazanych terminach. W przypadku nieobecności w I terminie o II terminie wymiany będziecie Państwo informowani.

 
Ze względu na fakt iż wodomierze i ciepłomierze zamontowane są w większości lokali pod stropem niezbędny jest swobodny dostęp. W związku z powyższym konieczne jest zdemontowanie wszelkich zabudów, a w szczególności sufitów podwieszanych, dodatkowych elementów wyposażenia lokalu itp., które mogą stanowić przeszkodę w ustawieniu podestów (rusztowań) umożliwiających przeprowadzenie prac.
 
W przypadku nieobecności w I i II terminie wymiany lub stwierdzonego braku dostępu do miejsca wymiany wodomierza lub zaworu wykonawca odstąpi od wymiany do czasu usunięcie przeszkody przez użytkownika lokalu. W takich przypadkach będzie ustalany III termin za dodatkową opłatą w wysokości 40,00 zł netto+ VAT/urządzenie.

« powrót


Korzystając z tej strony, wyrażasz automatycznie zgodę na zapis lub wykorzystanie plików cookies. Twoja przeglądarka internetowa umożliwia Ci zarządzanie ustawieniami tych plików. Jeśli nie chcesz, by ta informacja wyświetliła się ponownie, kliknij "zgadzam się".