Aktualności

04-04-2024

Harmonogram okresowych przeglądów instalacji wentylacyjnej i gazowej

Spółdzielnia informuje, że w dniach od 8.04.2024 do 29.04.2024 w godzinach od 16.30 do 19.30 zostanie przeprowadzony okresowy przegląd instalacji wentylacyjnej i instalacji gazowej zgodnie z art. 62 Prawa Budowlanego zgodnie z poniższym harmonogramem. W związku z powyższym prosimy mieszkańców o udostępnienie lokali w celu przeprowadzenia przeglądów.

HARMONOGRAM

Przeglądy zostaną przeprowadzone przez firmę ZEMAR FH-U. Osoby przeprowadzające przeglądy posiadać będą stosowne identyfikatory. Telefon kontaktowy z konserwatorem: 605 594 962. 

Wraz ze zmianą przepisów Prawa Budowlanego, ustawodawca nałożył obowiązek pozyskania dodatkowych informacji na temat Państwa lokali. Dane dotyczące części wspólnych zostaną przekazane przez administrację. 
Kontrolerzy w ramach okresowej kontroli skuteczności wentylacji i szczelności instalacji gazowej zapytają Państwa o:
1.Czy wymieniono stolarkę okienną (jeśli TAK, podajemy rok wymiany).
2.Czy wymieniono stolarkę drzwiową (jeśli TAK, podajemy rok wymiany).
3.Dodatkowy rodzaj źródeł ciepła ( np. klimatyzacja z funkcją ogrzewania, elektryczna mata grzewcza itp.). 
4.Podstawowy rodzaj źródła ciepła, roczne zużycie gazu, data ostatniego przeglądu urządzenia (dot. tylko nieruchomości: Wybickiego 12A, Prądzyńskiego 15, Nizinna 2, Czechosłowacka 121)
5.Średnia temperatura pomieszczeń ogrzewanych w sezonie grzewczym.
6.Liczba mieszkańców.
 
 

« powrót


Korzystając z tej strony, wyrażasz automatycznie zgodę na zapis lub wykorzystanie plików cookies. Twoja przeglądarka internetowa umożliwia Ci zarządzanie ustawieniami tych plików. Jeśli nie chcesz, by ta informacja wyświetliła się ponownie, kliknij "zgadzam się".