Aktualności

20-10-2011

Artykuł w Gazecie Wyborczej.

Wczoraj w lokalnej Gazecie Wyborczej ukazał się artykuł poświecony problemom naszej Spółdzielni związanymi z zaskarżeniem przez Piotra Kotka uchwały z roku 2009 Walnego Zgromadzenia SM Wielkopolanka w sprawie likwidacji tzw. niedopłat (link do artykułu poniżej).


Niestety w artykule nie znalazła się informacja, że Piotr Kotek nie jest jedynie zatroskanym o losy Spółdzielni, walczącym o sprawiedliwość członkiem, a wręcz przeciwnie, jest współautorem kłopotów tysięcy naszych członków, współodpowiedzialnym za stworzenie i realizację systemu rozliczeń, który wykreował członków z tzw. nadpłatami i niedopłatami. Ponieważ w czasie, kiedy ten system powstał Piotr Kotek był we władzach SM Wielkopolanka.


Wielokrotnie informowaliśmy Państwa, że system ten był błędny z założenia, nieuczciwy i naprawdę niesprawiedliwy, co potwierdzili również niezależni eksperci. Wspólne wysiłki Zarządu oraz członków, których wola została wyrażona na Walnym Zgromadzeniu, dawały nadzieję, że błędne decyzje poprzedniego zarządu zostaną naprawione, a setki naszych członków uregulują swoją sytuację i zlikwidują tzw. niedopłaty. Niestety pozew Piotra Kotka wstrzymał realizację uchwały.

Dodatkowo Piotr Kotek we wspomnianym artykule minął się z prawdą, mówiąc o przymuszaniu przez Zarząd członków z tzw. nadpłatami do zawierania ugód. Wszystkie ugody członkowie zawierali dobrowolnie, o czym najlepiej wiedzą Ci z Państwa, którzy takie ugody zawarli ze Spółdzielnią.

Artykuł z Gazety Wyborczej 19.10.2011 r.

« powrót


Korzystając z tej strony, wyrażasz automatycznie zgodę na zapis lub wykorzystanie plików cookies. Twoja przeglądarka internetowa umożliwia Ci zarządzanie ustawieniami tych plików. Jeśli nie chcesz, by ta informacja wyświetliła się ponownie, kliknij "zgadzam się".