Aktualności

22-11-2023

Altana śmietnikowa na odpady wystawkowe tzw. gabaryty os. Na Murawie 3-13

W związku ze złym wykorzystywaniem altany śmietnikowej na odpady wystawkowe na os. Na Murawie 3-13 w Poznaniu, co obrazują poniższe zdjęcia, jesteście Państwo obciążani dodatkowymi kosztami za wywóz odpadów, które nie powinny znaleźć się w ww. altanie. Koszt wywozu odpadów ze zdjęć to 1 800 zł i jest to drugi wywóz w 2023 roku. Przypominamy o konieczności segregacji odpadów zgodnie z zasadami.
 
ZDJĘCIA
 
Informujemy, że od dnia 23.11.2023 roku ww. altana będzie zamknięta. W przypadku chęci wystawienia odpadów wystawkowych tzw. gabarytów prosimy o wcześniejszy kontakt z gospodarzem obiektu, który umożliwi wejście do altany.
 
Przypominamy, że w altanie na odpady wystawkowe tzw. gabaryty wystawiamy:
  • meble i inne odpady wielkogabarytowe
  • zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny pochodzący z gospodarstw domowych, np. lodówki, pralki, telewizory, odkurzacze, żelazka, telefony itd.
  • zużyte opony pochodzące od mieszkańców, tj. rowerowe, motorowe, motorowerowe i samochodowe z pojazdów o masie całkowitej do 3,5 t.
 
Nie wystawiamy:
  • części samochodowych (zderzaków, kanap samochodowych, drzwi, reflektorów itp.)
  • wszelkich odpadów powstających w trakcie remontu lokali a w szczególności gruzu, odpadów budowlanych i rozbiórkowych, w tym stolarki okiennej, ościeżnic drzwiowych, części instalacji (np. rur, paneli podłogowych i ściennych, papy itp.)
  • farb i rozpuszczalników oraz opakowań po nich, a także innych odpadów niebezpiecznych
  • baterii i akumulatorów
  • innych odpadów, które powinny znaleźć się w selektywnej zbiórce tj. papier, tworzywa sztuczne/metal, opakowania szklane, bio.
 
Z harmonogramem wywozów można zapoznać się na stronie internetowej 
sepan.remondis.pl/harmonogram/ oraz na klatkach schodowych.
 
Administracja nieruchomości
 

« powrót


Korzystając z tej strony, wyrażasz automatycznie zgodę na zapis lub wykorzystanie plików cookies. Twoja przeglądarka internetowa umożliwia Ci zarządzanie ustawieniami tych plików. Jeśli nie chcesz, by ta informacja wyświetliła się ponownie, kliknij "zgadzam się".